Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti, şirketimizin kimlik ve değerleri ile ayrılmaz bir bütündür Çelik Sigorta olarak müşteri memnuniyetinin önemini biliyor ve bunu en üst seviyede sağlayan sigorta acentesi olmayı hedefliyoruz.

Satış sırasında müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sunduğumuz teminatlarla ve primlerle, sigortadaki uzmanlığımızı müşterilerimizin deneyimlemesini sağlıyoruz. Hasar sonrası sunduğumuz hızlı, doğru ve güvenli hizmetlerimiz ile müşterilerimize yanlarında olduğumuzu daima hissettiriyoruz.

Kurumsal değerlerimizle geliştirdiğimiz müşteri memnuniyeti anlayışımızın temel dayanağı güvendir. Müşterimizle ilişkilerimizde karşılıklı güven bizim için esastır.

Güveni destekleyen en önemli değer ise şeffaflıktır. Bu nedenle müşterilerimiz ile kurduğumuz ilişkilerde her zaman şeffaf olmak temel prensibimizdir.

Müşterilerimizin mutluluğu için başarma arzusu ile çalışan şirketimiz kalıpların dışına çıkarak düşünür, müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak yaratıcı çözümler sunar ve ihtiyaçlara uygun hizmetler geliştirir.

Çelik Sigorta WhatsApp Hattı
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Talebiniz iletildi!