Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

Sigortalılara diledikleri doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar.

Sigorta yılı içinde sigortalıların geçirdiği herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu yaptırdıkları ayakta ya da yatarak teşhis ve tedavilerine ait masraflarını, sigortalıların seçtikleri ürüne bağlı olarak sadece yurtiçinde veya dünyanın neresinde olurlarsa olsun karşılar.

Sigortalıların hastalanması halinde özel sağlık kuruluşlarında yaptırdıkları tedaviler ile ilgili yüksek meblağlı giderleri karşılayarak, sigortalıların en zor anlarında en büyük yardımcısı olur.

Sağlığım Tamam Sigortası

500 TL'den başlayan fiyatlarla SGK Güvencesi için sağlığım tamam sigortası devreye geçti.Özel Hastanede ne kadar SGK farkı ödeyeceğim diye düşünmeyin..

hiçbir prosedür olmadan, çok uygun fiyatlarla SGK anlaşmalı özel hastanelerden % 100 limitsiz yararlanacaksınız.Detaylı bilgi için geç kalmayınız.

Sağlığım Tamam Sigortası 2 ana teminattan oluşmaktadır:

Yatarak Tedavi Teminatı

Yatarak tedaviler aşağıda belirtilen teminatları içermekte olup, özel ve genel şartlar çerçevesinde limitsiz ve %100 olarak karşılanır.

• Cerrahi ve Dahili Yatışlar
• Yoğun Bakım
• Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz
• Koroner Anjiyografi
• Küçük Müdahale Giderleri
• Standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir adet refakatçi giderleri

Ayakta Tedavi Teminatı

Aşağıdaki teminatlar, özel ve genel şartlar çerçevesinde yılda minumum 8 vaka* ile sınırlı olup %100 olarak karşılanmaktadır.

1. Doktor Muayene**
2. Laboratuvar Hizmetleri
3. Görüntüleme ve Tanı Yöntemleri
4. İleri Tanı Yöntemleri
5. Fizik Tedavi Giderleri

* Doktor muayenesi ile başlayan ve aynı tanı ve tedavi süreci dahilinde yapılan işlemler tek vaka olarak değerlendirilir. ** 2-3-4-5 numaralı maddelerde yer alan teminatlar SGK kuralı gereği tek başlarına kullanılamaz, doktor muayenesi ile kullanılma zorunluluğu vardır.

Çelik Sigorta WhatsApp Hattı
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Talebiniz iletildi!