Hakkımızda

Hakkımızda

Çelik Oto Kolektif Şirketi Kurucumuz Sayın Nevzat Çelik Tarafından 1972 Yılında Ankara Büyük Sanayi Sitesi’nde Ticaret Hayatına Başlamıştır. Geçmişten Günümüze Geçen Her Gün Gelişen Hizmet Kalitesi ve Tecrübesiyle Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

Kurulduğu Günden İtibaren Uzun Vadeli Değerler Yaratmak İsteyerek ve Oluşturduğu Müşteri Memnuniyeti Felsefesi ile Hareket Eden Çelik Oto Kollektif Şirketi Otomotiv Perakendeciliğinde Güvenin Yegâne Adresi Olmuştur. 1987 Yılında Renault Mais Satış ve Satış Sonrası Yetkisi Alarak Ticari Hayatını Sürdürmeye Devam Ederken Vermiş Olduğu Yüksek Kaliteli Hizmetlerinin Yanı Sıra Bir Çok Yeniliğin ve Sektörel Gelişimin Simgeleri Arasında Yerini Almıştır.

2010 Yılında İstanbul Yolu Üzerinde 1500 M2 Alanı Bulunan Yeni Mağazamıza Geçerek Renault – Dacia Markalarının 0 ve 2.El Satışına Devam Etmekle Birlikte Renault Metot Ve Standartları Doğrultusunda Siz Değerli Müşterilerine Satış - Satış Sonrası - Toptan Orijinal Renault Yedek Parça Hizmetlerinin Yanı Sıra Müşterilerimizin İhtiyaçları Doğrultusunda ÇELİK SİGORTA Olarak Tüm Sigorta Aracılığı Hizmetlerini de Vermektedir. Sizlerden Aldığımız Güç ile 41 Yıldır Zirveye Doğru İlerliyoruz…

Çelik Sigorta WhatsApp Hattı
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Talebiniz iletildi!